Expres Menu - kvalitní hotová jídla

- kvalitní a chutné jídlo, které stačí pouze ohřát. S trvanlivostí až 3 roky a není třeba skladovat v lednici! Skvělé pro všechny turisty, rybáře, vodáky, chataře nebo i jen tak na "železnou" zásobu doma či v práci! Vyrábí společnost Expres Menu se sídlem v Trutnově již od roku 1999.

HOTOVÉ JÍDLOExpres Menu

Produkty Expres Menu jsou již tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu. Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Není vakuováno! Jídla jsou bez přílohy.

DOBA SPOTŘEBY 3 ROKY

Jak je možné, že produkty Expres Menu mají dobu spotřeby 3 roky? Používají technologii, kterou je možné přirovnat ke známému zavařování, kdy jsou již uvařená jídla zabalena do obalu a za pomocí vysoké teploty sterilována. Doba spotřeby Expres Menu je oficiálně certifiková Zkušební laboratoří v Hradci Králové.

SKLADOVAT DO +30 °C

Expres Menu

Produkty EXPRES MENU nemusíte skladovat v lednici ani mrazáku. Jednoduše je uskladněte tam, kde je stabilní teplota do +30 °C a kde zároveň nebudou na přímém slunci. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty do Chorvatska nebo při turistickém výšlapu.

ŽÁDNÁ CHEMIE

Během přípravy jídel se nepoužívají žádné chemické přísady. Základní a jedinou přísadou v Expres Menu jsou vždy čerstvé 100 % přírodní suroviny. V Expres Menu odmítájí používat jakékoliv chemické konzervanty!

ČESKÝ VÝROBEK

Expres Menu je rodinná firma z Krkonoš. Cílem je přináše zákazníkům radost z produktů Expres Menu. Všechny výrobky jsou výsledkem práce kuchařů v Expres Menu, kteří ručně připravují každý výrobek. Nevyužívají žádnou strojní výrobní linku.

 

Řadit podle 
Výrobce 
Naše cena 119,00 Kč
Naše cena 49,00 Kč
Naše cena 49,00 Kč
Naše cena 49,00 Kč


Naše cena 69,00 Kč
Naše cena 59,00 Kč


Naše cena 149,00 Kč
Naše cena 159,00 Kč


Naše cena 1 059,00 Kč