Happy Dog suroviny

Happy Dog krmiva patří mezi to nejlepší z „Made in Germany“. Kvalita pro Happy Dog znamená víc než jen slovo. U krmiv happy Dog jde o prestiž a krmení je věcí důvěry. Proto jsou používány pouze suroviny v potravinářské kvalitě od vybraných dodavatelů. Některé  jsou představeny osobně.

 

Drůbež

Pan Alexy dodává nejlepší maso v potravinářské kvalitě. Vysoká stravitelnost, vhodné i pro citlivé jedince. Obsahuje velmi malé množství chrupavek a kostí. 1 kg sušeného masa odpovídá 4 kg čerstvého masa.

Hovězí maso

Hovězí maso pochází čerstvě poraženého dobytka. Pan Veit zásobuje Happy Dog již 20 let. Nejlepší kvalita z regionu.

Obilí

Žádné průmyslové nebo geneticky upravené plodiny, ale snadno stravitelné obiloviny. Dodávky této suroviny jsou především od farmářů z bezprostředního okolí (do 15 km). John Brehm dodává více jak 15 let přímo ze svých polí kolem Wehringenu.

Byliny

Bylinné směsi jsou z léčivých rostlin a kořenů bylin. S Dr. Stefanem Hofmeisterem spolupracuje Happy Dog od poloviny 90.let. Na základě vzorců dosáhl Happy Dog maximálních účinků. Voňavé bylinky jsou šetrně sklízeny a následně zpracovány. Samozřejmostí je pouze nejlepší kvalita!