Úvod » Fitmin Cat For Life

Granule Fitmin Cat For Life pro kočky

 - prémiové krmivo s masem a rýží

Sortiment Fitmin Cat For Life nabízí 5 druhů krmiv, která pokryjí výživu jakékoliv kočky.
Hypoalergenní - bez pšenice a kukuřice.
Založeno na rýži.
S komplexem dentální péče pro antibakteriální ochranu v dutině ústní.
S prebiotiky pro podporu trávení.
S L-carnitinem pro podporu odbourávání tuků a ochranu srdečního svalu.

Proč granule Fitmin Cat For Life?
Kuřecí maso je bohaté na železo a zinek, dva minerály, které jsou velmi důležité pro okysličování krve a tkání a pro zdravou kůži jedince.
Maso z lososa - výborný zdroj bílkovin, tuků, ale též minerálních látek, např. jódu, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy.
Čerstvá vepřová játra zaručují kvalitní živiny a vyjímečnou chuť.
Komplex dentální péče působí na základě antibakteriální ochrany v dutině ústní, kdy chrání zuby před ukládáním plaku a působí tak preventivně proti tvorbě zubního kamene.
Cheláty = díky této formě mohou být stopové prvky (Fe, Cu, Mn, Zn, Se) účinněji vstřebávány do těla a mohou tak lépe plnit svou funkci. Využitelnost stopových prvků ve formě chelátů je několikanásobně vyšší, než využitelnost prvků ve formě anorganické.
Prebiotika ovlivňují stávající střevní mikroflóru hostitele a tím i obranyschopnost organismu. Jedná se o nestravitelné suroviny rostlinného původu, které podporují nebo potlačují výskyt určitých druhů mikroorganismů, jež se v trávicím traktu vyskytují.
Vláknina ze sušených jablek a cukrovarských řízků pomáhá při průchodu potravy trávisím traktem. Má pozitivní vliv na peristatiku střev a podporuje činnost bakterií v trávicím traktu.
Extrakt z juky má mimořádnou schopnost vázat na sebe plynný dusík ve formě amoniaku nevo i dalších plynů, které vznikají během trávení a nepříjemně zapáchají. Jeho použitím dochází ke snižování zápachu výkalů, ale i moči.

Čerstvé maso
Čerstvé maso bez kosti je zárukou vysoké chutnosti a hlavně kvality produktů krmiv Fitmin Cat For Life. Jedná se o finální vstupní surovinu, která neprochází žádným mezistupněm výroby (rozvaření, vysušení, rozemletí a sterilizace za zvýšeného tlaku a teploty), jako je tomu například u výroby masokostních mouček. A právě z důvodu snahy výrábět krmivo nejen chutné, ale i velmi kvalitní, využívá Fitmin jedinečné technologie, pomocí níž může přidávat do granulí Fitmin For Life čerstvé maso.

 

Řadit podle 
Výrobce