O sortimentu » O Happy Dog » Filozofie a jakost » Proč suché krmivo?
Proč suché krmivo?

Tak jako u lidí, i u psů závisí jejich zdraví, radost ze života a dobrý stav ve velké míře na potravě, kterou denně přijímají.

Pro vyváženou a zdravou výživu Vašich psů doporučujeme vysoce kvalitní suchá kompletní krmiva.

Nejdůležitější fakta, která mluví ve prospěch suchých krmiv:

Péče o zuby:
Suché krmivo brání tvorbě zubního kamene a tím také zápachu z úst. Krmení převážně levnými vlhkými krmivy často sebou přináší silný pach těla a zápach z úst.

Menší dávka krmiva – menší množství trusu:
U suchých krmiv je mnohem vyšší procentuální obsah bílkovin a tuků a proto je zapotřebí menší množství krmiva. Menší každodenní dávka krmiva a extrémně vysoká stravitelnost krmiv HAPPY DOG Supreme vede k výrazně nižšímu objemu trusu jako při krmení konzervami.

Deklarace zdroje bílovin:
U vysoce kvalitních suchých krmiv bývá zdroj bílkovin deklarován jednoznačně. Jinak je tomu u konzerv: dokonce i u velmi kvalitních produktů stojí ve složení pouze „maso a vedlejší živočišné produkty“.

Odpad:
Průměrně velký 30 kg pes spotřebuje 1 - 2 velké masové konzervy denně. Po otevření se plechovky musí čistit a likvidovat odpad, a to až 60 krát za měsíc! Ve srovnání s tím potřebujete jen jedno velké balení suchého krmiva HAPPY DOG. Tím vznikne měsíčně asi o 8 kg obalového odpadu méně než u potravy v konzervách.

Váha:
Měsíčně vláčíte „pouze“ 1 x 15 kg suchého krmiva namísto cca. 75 kg konzervovaných krmiv. Hmotnost nákupu je o 60 kg menší!

Cena:
Propočteno na den vychází suché krmivo téměř vždy příznivěji než kompletní vlhké krmivo. Tady například průměrný pes vážící 30 kg potřebuje měsíčně pouze jedno velké balení suchého krmiva HAPPY DOG.

Existují dobré důvody pro suchá krmiva

  • Zdravější
  • Účinnější
  • Levnější

Krmte s důvěrou!