Úvod » Fitmin pro koně

Krmiva Fitmin pro koně

Kompletní sortiment krmiv a doplňků pro koně Fitmin objednáváme čerstvé přímo od výrobce každý týden. Objednávky přijaté do středy 11hod expedujeme v pátek.

Při osobním odběru v Říčanech u Prahy můžeme nabídnout značně výhodnější ceny oproti cenám na eshopu!!! :)

Pro více informací volejte prosím 604 342 850 nebo pište na info@rajchovatelu.cz

Výživa jednotlivých kategorií koní je velmi specifická. Na sestavení kompletního krmiva pro koně tak, aby získal potřebné bílkoviny, energii, minerální látky a vitaminy v optimálním poměru, nestačí pouze seno a oves. Krmná dávka se musí skládat z různých komponent.

Vývojové a chovatelské centrum Fitmin vyvinulo jedinečný systém výživy koní, který umožňuje doplnit krmnou dávku sestavenou ze sena a ovsa o produkty systému, jež reprezentují bílkovinnou, energetickou, minerální a vitaminovou část, a připravit tak ideální kompletní krmivo pro konkrétního koně.

Výživový program pro koně Fitmin se skládá z 5 kategorií výrobků:

  • Fitmin extrudovaná krmiva pro koně - s vysokou využitelností v nízké denní dávce
  • Fitmin granulovaná krmiva pro koně - tradiční krmiva pro každého koně
  • Fitmin minerálně vitamínové doplňky pro koně - obsahují účinné látky pro zdraví koní, jsou důležitou součástí každé správně sestavené krmné dávky
  • Fitmin doplňky Solution pro koně - přirozená řešení zdravotních a dietetických problémů pomocí vhodného krmného přípravku
  • Fitmin pochoutky pro koně - s vitamínem C, E a biotinem

Při řešení problematiky krmiv pro koně se Fitmin opírá o mezinárodní zkušenosti. Výživový program pro koně Fitmin je garantován celosvětově uznávanými experty z Kentucky Equine Research. KER je významné výzkumné centrum výživy koní v USA, které spojuje prostřednictvím výrobců krmiv nejmodernější výzkum s chovatelskou veřejností po celém světě.

 

Řadit podle 
Výrobce 
Naše cena 35,00 Kč