Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

       

Doprava

InTimeUloženkaDPDČeská poštaPPL

V případě PRODUKTU S DOPRAVOU ZDARMA nebo při objednávce nad 1499Kč (na 1 zásilku)– veškeré způsoby dopravy a plateb jsou ZDARMA, vyjma dobírky u PPL a České pošty (dopravné zdarma, doběrečné 35Kč).

Pro zásilky do 18,5kg doporučujeme výdejní místa Uloženky, pro větší zásilky doporučujeme kurýrní službu InTime nebo DPD a platbu převodem (pro rychlé provedení platby je možno použít i QR kód)

Možnosti dopravy a ceny pro objednávky do 1499Kč (tj. bez dopravy zdarma):

Uvedené ceny dopravy jsou včetně balného do pevných 5-ti vrstvých krabic.

Doručení na výdejní místo:

A) Uloženka (více jak 500 v ČR), cena 79Kč (max 19kg / 1 zásilka). Služba obsahuje email a SMS avízo. Úložní doba na výdejním místě je standartně 7 dní. Termín doručení na výdejní místo je obvykle následující den po expedici. Po připravení Vaší zásilky na výdejním místě Vám dorazí SMS s kódem pro vyzvednutí. Vyzvednutí je možné dle otevírací doby daného výdejního místa ve Vašem okolí (je možno zkontrolovat v "detailu pobočky" při objednávce).

B) Česká pošta (Balík na poštu), cena 129Kč + 35Kč příp. dobírka (max 28,5kg / 1 zásilka). Služba obsahuje SMS avízo. Úložní doba na poště je standartně 7 dní. Termín doručení na výdejní místo je obvykle následující den po expedici.

Doručení na adresu (max 48kg / 1 zásilka)

A) kurýr InTime 24h ="Uloženka přeprava" (doručení následují prac. den), cena 109Kč (max 30,5kg / 1 zásilka). Služba obsahuje SMS avízo. SMS obsahuje i kontakt přímo na řidiče, který Vám zásilku veze. Termín doručení na Vaši adresu je obvykle následující den po expedici. Počet pokusů o doručení 3.

B) kurýr DPD 24h (doručení následují prac. den), cena 149Kč. Služba obsahuje SMS avízo. Pomocí dané SMS je možná změna času doručení. Termín doručení na Vaši adresu je obvykle následující den po expedici. Počet pokusů o doručení 3.

C) Česká pošta (Balík do ruky), cena 149Kč + 35Kč příp. dobírka. Služba obsahuje SMS avízo. Termín doručení na Vaši adresu je obvykle následující den po expedici. Počet pokusů o doručení 1, poté následuje úložní doba na poště v délce 7 dní.

 

Kurýr PPL - doručení na adresu, cena 159Kč + 35Kč příp. dobírka. Služba obsahuje email a SMS avízo. Termín doručení na Vaši adresu je obvykle následující den po expedici.

 

SLOVENSKO

Doručení na výdejní místo (max 18,5kg / 1 zásilka):

- Uloženka nebo výdejní místo DPD PickUp, cena 109Kč + 49Kč příp. dobírka

Doručení na adresu

- kurýr DPD, cena 145Kč + 49Kč příp. dobírka, MAX 30kg / 1 zásilka

V případě PRODUKTU S DOPRAVOU ZDARMA nebo při objednávce nad 1499Kč – doprava na SLOVENSKO ZDARMA (zpoplatněna pouze případná dobírka 49Kč) 

 

Na Slovensko objednávky posíláme také přepravní službou PPL. Cena je 99Kč / zásilka do 29kg při platbě převodem na účet, 149Kč/zásilka do 29kg při platbě na dobírku. Při těžších objednávkách se cena počítá za každou zásilku do 29kg (tzn. např. objednávka 55kg = 198Kč, resp. 298Kč na dobírku). Pro přepočet doběrečného používá PPL kurz ČSOB DEVIZY/NÁKUP, který je platný ke dni svozu zásilky. Aktuální kurz EUR k dnešnímu dni naleznete ZDE.

 

Osobní odběr

Možnost osobního odběru na kamenné prodejně je v Říčanech u Prahy na adrese Sokolská 395 (obchod Ráj chovatelů). Otevírací doba: PO - PÁ: 8:30 - 17:00, SO: 9:00 - 11:30, tel.: 604 342 850. Na prodejně lze platit pouze v hotovosti, nelze kartou.