Doprava

Vzhledem k dobrým zkušenostem, všechny naše zásilky odesíláme přes společnosti PPL nebo InTime.

  • Zásilka je doručena zpravidla do 24 hod po expedici (předání balíku společnosti PPL nebo InTime).
  • Řidič se s Vámi domluví předem telefonicky (zpravidla pomocí SMS) na doručení zásilky. Zásilky jsou doručovány každý všední den od 8 do 18 hod. Pokud jste v tomto časovém rozmezí v práci, nechte si zásilku jednoduše zaslat tam. Prvotní telefonický kontakt s řidičem je velmi důležitý, proto prosíme uvádějte platná telefonní čísla (nejlépe mobilní) na kterém jste k zastižení.
  • Není-li zásilka na první pokus doručitelná, zanechá řidič na uvedené adrese zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ještě jednou následující pracovní den. Pokud je i tento pokus neúspěšný, má příjemce možnost se do 5 pracovních dnů na podkladě zanechaného pís. oznámení telefonicky dohodnout s přepravní společností o konečném předání zásilky. Po uplynutí této lhůty se zásilka vrací zpět k odesílateli www.rajchovatelu.cz a příjemci je následně zaslána faktura na úhradu poštovného.
  • Nejtěžší doručovaná jednotlivá zásilka může vážit 50kg u PPL, 30kg u InTime, vč. obalového materiálu. Pokud objednávané zboží přesáhne tuto hodnotu, rozdělíme Vaší objednávku do více zásilek.

 

Cena dopravy a dobírkovného PPL:PPL  - RajChovatelu.cz

U položek s "DOPRAVA ZDARMA" v názvu produktu, dopravné není započítáváno, v ostatních případech je cena 139Kč s DPHNad 1000Kč je dopravné zdarma. Maximální hmotnost každé jednotlivé zásilky u PPL může být 50kg. Těžší zásilky jsou rozděleny do více zásilek, příp. Vás kontaktujeme a domluvíme individuální možnosti dopravy.

 

Cena dopravy a dobírkovného InTime:InTime - RajChovatelu.cz

U položek s "DOPRAVA ZDARMA" v názvu produktu, dopravné není započítáváno, v ostatních případech je cena 129Kč s DPH + 39Kč příp. doběrečné. Nad 1000Kč je dopravné zdarma. Maximální hmotnost každé jednotlivé zásilky u InTime může být 30kg vč. obal. materiálu. 

 

Na Slovensko objednávky posíláme přepravní službou PPL. Cena je 99Kč / zásilka do 48kg při platbě převodem na účet, 149Kč/zásilka do 48kg při platbě na dobírku. Při těžších objednávkách se cena počítá za každou zásilku do 48kg (tzn. např. objednávka 90kg = 198Kč, resp. 298Kč na dobírku).

 

Je také možnost osobního odběru na kamenné prodejně v Říčanech u Prahy na adrese Sokolská 395 (obchod Ráj chovatelů). Otevírací doba: PO - PÁ: 8:30 - 17:00, SO: 9:00 - 11:30, tel.: 604 342 850