O sortimentu » O granulích MACs

Granule MACs

Suché granule MACs pro psy:Granule MACs pro psy a kočky

Granule MACs GO s vysokým obsahem masa jsou připravena jako základní krmení pro psy všech plemen v běžných životních stádiích: pro štěňata a zároveň pro březí a kojící feny (Puppy), pro dospělé psy (Adult), pro psy ve výkonu a zátěži (Performance)

Krmiva GO se vyrábí podle osvědčené kanadské receptury. Pravé maso a masové moučky jsou doplněny kvalitními živočišnými tuky a vybranými bezlepkovými rostlinnými složkami.

  • Pro pohodlné krmení, pro zdraví, kondici i dlouhověkost.
  • Pro všechna plemena a velikosti psů, pro psy chované v bytě i venku, pro gaučáky i pracanty a sportovce.
  • Splňuje všechny požadavky na kompletní a dlouhodobou výživu, i pro psy se speciálními nároky.

MACs dokonale zareagoval na aktuální požadavky veterinářů a stoupající požadavky psů. Řeší prevenci a léčbu civilizačních chorob psů. Vyhýbáme se tak používání drahých doplňku výživy a léků i náročné léčbě poruch imunitního systému, citlivostí až alergií.

Pro potřebu citlivých psů a pro dosažení špičky v kvalitě života zdravého psa MACs GO Chicken and Potato - KUŘE s BRAMBORY GRAIN FREE

Chuťově přitažlivé krmivo, jednoduché složení jen z tradičních osvědčených surovin, bez obilí, hypoalergický účinek, lehká stravitelnost. Vyvolává odlehčení až očistu vnitřních procesů.

Brambory jsou po staletí u psů používány jako vynikající lehce stravitelný a využitelný zdroj energie a vyrovnávací doplněk k masu. Škrob z brambor je nejen skvěle využitelný „dlouhý cukr“ ale má i uklidňující až léčebné účinky: zlepšuje průchod potravy střevem a uklidňuje trávení. Brambor jsou zejména vhodné pro psy, kteří se hůře vypořádávají s hrachem (blízkým příbuzným sóji), dnes často používaným jako substituce obilovin v Grain Free krmivech.

Suché granule MACs můžete nakoupit ZDE:

 

Polovlhké granule MACs pro psy:

Bolí vašeho psa zuby? Nerad křoupe, polyká granule bez kousání a opatrně? Dostihly ho potíže stárnutí? Překonáváte jeho nechutenství, potřebujete zlepšit kondici po nemoci, vyčerpání? Štěně blinká? Dospělý, neurotický pes má slabší žaludek? Náruživě hltá? Hledáte nejlepší způsob, jak nakrmit psího pracanta nebo sportovce před výkonem?

VÁŠ PES POTŘEBUJE MĚKČÍ PROGRAM, PLNOHODNOTNÉ MĚKKÉ KRMIVO S LEHKOU STRAVITELNOSTÍ.

Chcete krmit měkké krmivo z masa bez chemie?Měkké krmivo MACs obsahuje více vody, není chemicky konzervováno. Chovejte se k němu jako k masu, je stejně chutné a voňavé, ale méně stabilní než suché granule. Po otevření originální balení spotřebujte do 14 dnů. Kupujte přiměřeně velké balení.

  • Osvědčená měkká polovlhká krmiva pro štěňata i dospělé.
  • Spojují komfort a výhody kompletního suchého krmiva s okamžitou nedráždivou stravitelností přirozeného krmení.
  • Více voní a chutná. Zvýšený obsah vody bez chemie ponechává masu všechny přirozené vlastnosti.
  • Vhodné při nechutenství, náchylnosti ke zvracení, pro slabší žaludky, nebo při fyzické zátěži.
  • Snižuje riziko torze. Brzdí překotný příjem - hltavost.
  • První volba při potížích se zuby.

Pro vysokou chutnost jsou měkká krmiva MACs běžně využívána jako účinný a levný pamlsek, odměna i pomůcka při výcviku a výchově.

Polovlhké granule MACs můžete nakoupit ZDE:

 

Suché granule MACs pro kočky:

Spokojená kočka je krmená MACs krmivy s extra vysokým obsahem kvalitního masa - špičkové granulky, tradiční kanadská receptura, vždy přitažlivé a výborně kočkami přijímané. Vysoká stravitelnost a využitelnost, nízká spotřeba.

Pro kočku zdravou a žravou, ale také vybíravou a mlsnou.

Vhodné pro kastrované i chovné kočky, v bytech i venku. Prevence onemocnění močových cest je samozřejmostí (brusinky, upravené pH).

Kompletní, obohacené o byliny, minerální i stopové prvky, vitamíny a další nepostradatelné látky (taurin, karnitin, chondroitin). Vyvážené omega mastné kyseliny z kvalitních živočišných tuků (kuřecí drůbeží, rybí, lososový), pro dosažení optimální kondice a kvality srsti i v přípravě na výstavy.

Kombinovaný krmný režim je volen zkušenými chovateli, pro šťastný život kočky. Kočka potřebuje několikrát denně (5-6x) menší dávku kvalitního krmiva z masa. Osvědčeno: dvakrát denně (ráno a podvečer) nakrmit mokrou stravou s vysokým obsahem masa (půl kapsičky MACs, konzerva MACs). Mezitím necháme kočku podle její vůle několikrát za 24 hodin zakousnout pár granulek ze stále plné misky. Kočka se pak nepřejídá, nebudí své lidi nočními loveckými výpravami a žije ve spokojeném přirozeném režimu

Granule MACs pro psy a kočky