Úvod » Acana

Granule Acana pro psy

Granule Acana se rozdělují do 4 řad:

Acana Classics - tři jedinečná krmiva ACANA Classics, z nichž každé obsahuje 50 % masa, např. z volně chovaných kuřat a krůt z místních prérijních farem, ryb lovených v pacifických vodách u vancouverského pobřeží nebo tradiční červená masa pocházející ze zvířat chovaných na albertských rozlehlých a úrodných rančích. Jedná se o kompletní výživů psů všech plemen a všech věkových kategorií.

Acana Heritage - obsahují čerstvé místní suroviny chované farmáři, rančery a rybáři, které výrobce zná a kterým důvěřuje. To znamená, že krmiva ACANA Heritage překypují volně chovanými kuřaty, vejci z hnízdních chovů z místních prérijních farem, platýsem loveným ve volné přírodě u severního pobřeží ostrova Vancouver – vše dodáváno čerstvé pro kompletní výživu Vašeho pejska.

Acana Regionals - regionem inspirované krmení pro psy odráží místní dědictví a obsahuje ještě více masa, než kdy dřív. Nyní se 70 % masa (polovina je čerstvá), krmivo ACANA Regionals vyjadřuje bohatou rozmanitost čerstvých surovin ze západních kanadských rančů, prérií a nedotčených vod. S obsahem čerstvých regionálních surovin se krmivo Acana Regionals vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí volně chované drůbeže, celých volně lovených ryb, červených mas a zvěřiny – vše chováno nebo loveno z regionů a do kuchyní dodáváno ČERSTVÉ nebo SYROVÉ každý den.

Acana Singles - čtyři bohatě výživná krmiva s JEDINÝM zdrojem živočišných proteinů pro psy s citlivým zažíváním, a to bez rozdílu plemen a věkových kategorií. Granule ACANA Singles překypují masem jako je novozélandské jehněčí, ontarijská kachna, albertské vepřové nebo sardinka lovená u ostrova Vancouver – vše dodáváno v podílu celé kořisti, díky čemuž se do krmiva nemusejí přidávat umělé vitamíny a ani aminokyseliny. Obsahují čerstvou zeleninu (dýně a máslové dýně), ovoce (jablka a hrušky z údolí Okanagan) a bylinky na pročištění organismu – to vše podporuje zdravé trávení. Nízkoglykemické sacharidy podporují příznivou hladinu cukru v krvi a špičkovou fyzickou kondici Vašeho psa.

Proč nakupovat granulky Acana u nás?

  • Doprava zdarma (ke každému 11,4kg/17kg balení Acana)
  • Věrnostní sleva po registraci/přihlášení
  • Cenově zvýhodněná vícebalení (např. 2x17kg apod.) + ostatní bonusy jako věrnostní sleva, dárky apod. platí také.
  • Pamlsek jako dárek (k většině objednávkám s 11,4kg/17kg balením Acana)
  • Skladem a čerstvý sortiment Acana nakupujeme od oficiální české distribuce 3x týdně.
  • Objednávky expedujeme obratem a balíme do pevných 5-ti vrstvých krabic.
  • Slušné a vstřícné jednání je u nás samozřejmostí více jak 11let. Hodnocení našich zákazníků ZDE.
  • Další mimořádné bonusy do vyprodání (extra dárek apod.)
  • VŠECHNY výše zmíněné bonusy se sčítají :-)
Řadit podle 
Výrobce 


Naše cena 449,00 Kč