O sortimentu » O Orijen
O Orijen

JSME CHAMPION PETFOODS

KANADSKÝ MNOHOKRÁT OCENĚNÝ VÝROBCE KRMIV

NÁŠ ZÁMĚR JE JEDNODUCHÝ. PRO VÝROBU BIOLOGICKY VHODNÉHO KRMIVA POUŽÍVÁME ČERSTVÉ MÍSTNÍ SUROVINY, PODPORUJEME TÍM ŠPIČKOVÉ ZDRAVÍ PSŮ A KOČEK A DĚLÁME TÍM RADOST JEJICH MAJITELŮM.

Již od roku 1985, kdy jsme začínali jako skromný výrobce suchých krmiv, naše reputace týkající se spolehlivosti a důvěry stále roste, ve více jak 60 zemích světa. Sídlíme v srdci Albertských úrodných prériích a naše veškeré zkušenosti, nasbírané za čtvrt století (to je 175 psích let!) využíváme k výrobě nekompromisního, oceňovaného krmiva pro psy a kočky.

Lišíme se od běžných výrobců krmiv, zaměřujeme se na "Biologickou vhodnost", což znamená, že je naše krmivo vyrobeno tak, aby dostatečně vyživovalo psy a kočky v souladu s jejich vývojem a anatomickou adaptací na krmivo bohaté na proteiny, jež jsou obsaženy v čerstvém mase.

To znamená, že nenakupujeme levné komoditní suroviny, které je možné nalézt v běžných komerčních krmivech.

Namísto toho, začínáme s čerstvým, nikdy mraženým masem, které je výhradně chováno nebo loveno v našem regionu lidmi, které známe a důvěřujeme jim. Vzhledem k tomu, že výrobci komerčních krmiv považují tyto suroviny za příliš drahé, nejsou obsaženy v žádných běžně dostupných krmivech pro psy a kočky.

Od drůbežího z volných chovů až po ryby ulovené ve volné přírodě a červené maso, všechny naše místní suroviny jsou kanadskou vládou schváleny jako "vhodné pro lidskou spotřebu" a jsou k naším dveřím dodávány denně čerstvé. Neobsahují žádné konzervační prostředky a jsou plné dobrot, které kopmletně vyživují vašeho psa nebo kočku.

V dnešním světě nadnárodních a marketingových společností (které prodávají, ale ve skutečnosti nevyrábějí), jsme pyšní na to, že jsme nezávislý a spolehlivý výrobce suchých krmiv. A jelikož pro nás vaše důvěra znamená vše, nikdy nepřipustíme, aby naše výrobky byly vyráběny nebo baleny v jiném závodě než našem vlastním.

Vždyť jsou to právě naši vlastní mazlíčci , na které myslíme, když vyrábíme krmivo ORIJEN – Biologicky Vhodné krmivo pro psy a kočky, takové jaké zamýšlela sama matka Příroda.

 

NAŠE POSLÁNÍ je JASNÉ a SILNÉ

VYRÁBÍME BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY Z ČERSTVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

Naše poslání je jasné a silné. Nejedná se o žádný reklamní trik. Ať již pracujeme s místními farmáři nebo rybáři, našimi inovátory nebo odborníky, naše poslání ovlivňuje vše co jsme a všechno co děláme, zde ve firmě Champion, po každé a každý den.

BIOLOGICKÁ VHODNOST

Pojem "Biologická Vhodnost" je myšlenka jednoduchá na pochopení, ale ještě stále složitá ve výrobě limitované suchým krmivem pro psy a kočky.

Jednoduše řečeno. "Biologicky vhodné" krmivo je strava, kterou pro zvířata zamýšlela sama matka Příroda a která odpovídá trávicímu ústrojí cílových zvířat – v našem případě se jedná o psy a kočky.

ORIJEN je na hony vzdálen od běžných komerčních krmiv, náš Biologicky Vhodný směr poskytuje skutečné a znatelné rozdíly ve výživě a krmném provedení. Následující body provázejí a vyjadřují vývoj našeho krmiva a náš Biologicky vhodný závazek.

 1. Čerstvé a místní suroviny
 2. Bohaté na obsah masa a proteinů
 3. Omezený obsah sacharidů
 4. Bez obilovin
 5. Žádný obsah rostlinných olejů
 6. Ovoce a zelenina
 7. Zdraví prospěšné byliny
 8. Vyvážený poměr složek

ČERSTVÉ A MÍSTNÍ SUROVINY

Slovo "ČERSTVÉ" je termín, který běžně avšak nesprávně používají výrobci krmiv. Čerstvé suroviny nejsou nikdy zmražené, nemohou být zpracovávány při vysoké teplotě a nesmí obsahovat žádné konzervační prostředky. Jediný přijatelný způsob jak suroviny uchovat skutečně čerstvé je chlazení.

Nesrovnatelné s kterýmkoliv jiným suchým krmivem pro psy a kočky. Orijen se charakterizuje vysokým obsahem volně chovaných kuřat, celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb ulovených ve volné přírodě. Všechny tyto suroviny jsou skutečně čerstvé a jsou denně dodávány z našeho regionu, jsou plné proteinů a tuků v co nejpřirozenější výživové formě.

Jelikož věříme, že milovníci svých čtyřnohých mazlíčků chtějí vědět, odkud jejich krmivo pochází a že je vyráběno tím nejpřirozenějším možným způsobem, zaměřujeme se na suroviny, které jsou chovány nebo loveny lidmi, které známe a důvěřujeme jim. Jsme pyšní, když můžeme mluvit o svých dodavatelích surovin, jejichž výrobky kanaďané znají a důvěřují jim.

Krmivo prochází těmi nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Čerstvé maso světové úrovně je schváleno kanadskou potravinářskou inspekcí jako "vhodné pro lidskou spotřebu".

 

NAŠE HODNOTY

NAŠE HODNOTY VYJADŘUJÍ NÁZORY A PŘESVĚDČENÍ JAK UDRŽET FIRMU CHAMPION JEDINEČNOU. KAŽDÝ DEN MAJÍ VLIV NA NAŠÍ ČINNOST. JSOU SOUČÁSTÍ NAŠÍ KULTURY.

Žijeme v dokonalé kultuře, která je založena na našich společných hodnotách. Naše firemní historie je plná inovací, které dodávájí opodstatnění pro naše tvrzení vedoucího v průmyslu krmiv pro čtyřnohé miláčky a naší pokračující filozofii neustálého zlepšování.

AUTENTICITA

Autenticita znamená být důvěryhodný. Za posledních čtvrt století, získala firma Champion reputaci jako důvěryhodná společnost. Naše autenticita poskytuje klid chovatelům celého světa.

TRANSPARENTNOST

Transparentnost znamená být skutečně otevřený a poctivý ve všem co děláme. V Championu hovoříme upřímně a otevřeně o našich surovinách a o výrobě našich krmiv. Před našimi zákazníky nemáme žádné tajemství, protože jejich důvěra pro nás znamená vše.

ODPOVĚDNOST

Odpovědnost je forma důvěryhodnosti a povinnost jednat ve prospěch společnosti jako celku. Champion se chová upřímně a pouze v nejlepším zájmu psů, koček, lidí, kteří je milují a k naší matičce zemi.

VEDENÍ

Vedení definujeme jako " inspirování a sjednocování těch, kteří mají určitou vizi". Firma Champion je oddaná formování budoucnosti mezinárodního průmyslu krmiv prostřednictvím nepřetržitého vývoje Biologicky Vhodného krmiva, které obohacuje život čtyřnohých mazlíčků a jejich majetilů.

INOVACE

Inovace se může přiřadit jak k přírůstku, tak k revolučním změnám v myšlení. Jako průkopníci filosofie Biologicky vhodné výživy, cítíme povinnost pokračovat v této tradici. Jsme pyšní na neustálý pokrok v technologiích zpracovávání surovin a neustálé zlepšování našich Biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky.

V průběhu uplynulého čtvrt století naše jednoduché, ale účinné hodnoty řídily naše rozhodování ve prospěch našich zákazníků. Těmito hodnotami se budeme řídit i v budoucnu, kde chceme ještě více obohatit život psů, koček a jejich majitelů, kteří je milují.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru ve firmu Champion.

 

ZÁRUKA

VÝBĚR KRMIVA PRO VAŠE HÝČKANÉ KOČKY A PSY JE JEDNO Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ROZHODNUTÍ, KTERÉ MŮŽETE UDĚLAT.

Respektujeme vaši volbu a význam důvěry. To je důvod, proč se snažíme zajistit co nejvyšší úroveň výživových hodnot a bezpečnosti potravin a také důvod proč vyrábíme každé balení ORIJENU pouze v naší již mnohokrát oceněné továrně.

Abychom zajistili danou kvalitu, je naše továrna, suroviny, procesy a krmivo podrobovány přísným normám Evropské unie a naši dodavatelé surovin jsou schváleny a prověřeny kanadskou vládou a ministerstvem zemědělství Spojených států.

Náš tým výroby a kvality se řídí dle přísných a nekompromisních norem.

 • Ve všech fázích výroby a přípravy, využíváme oba principy správné výroby - celosvětový systém pro kontrolu a řízení výroby, testování kvalit potravin a analýza rizik (HACCP) - mezinárodně uznávaný preventivní přístup k bezpečnosti potravin.
 • Naše systémy řízení jakosti byly rošířířeny i mimo naší továrnu, aby naše kvalitní suroviny byly i do budoucna kvalitní a důvěryhodné
 • Všechny živočišné suroviny jsou schváleny kanadskou vládou a pocházejí výhradně ze zvířat, klasifikovaných jako "vhodné pro lidskou spotřebu".
 • Naše čerstvé maso včetně kuřecího, krůtího, vajec, ryb, hovězího, vepřového , masa divokého kance, bizoního a jehněčího pochází z našeho regionu z vyhrazených federálně schválených zařízeních v potravinářské kvalitě.
 • Naše čerstvé místní suroviny skutečně splňují AAFCO, definici pro pojem "čerstvé", kde chlazení je jediný způsob skladování - žádné konzervační látky, žádné tepelné zpracování, žádný mražení!

Ale možná je nejlepší zárukou kvality naše mezinárodní pověst. Můžete si být jisti, že krmivo od firmy Champion se nevyrábí nikde jinde než v naší vlasní továrně.

V dnešním světě nadnárodních a marketingových reklam, je naše celosvětová pověst výrobce nejlepšího kanadského krmiva jedinečná.