Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

       

Výhodný nákup:
Konzerva Frigoservis aljašská treska a irský angus pro psy a kočky 800g Luxusní konzerva pro Vaše psí a kočičí miláčky z mletého hovězího masa a filé z aljašské tresky. Při výrobě nebyly použity žádné chemické přísady. Maso je rozemleté, aby ho bylo možno smíchat. Vyráběno českou společností zabývající se výrobou určenou k lidské spotřebě. Tato konzerva se tak vyrábí ve stejné výrobě a výrobní
Naše cena 65,00 Kč


Granule Kyli pro psy

 

Granule KyliKdyž se řekne Švýcarsko, co Vás napadne? Rustikální horské chaty s nádherným výhledem na hory a čerstvý vzduch? Výtečné fondue v příjemné atmosféře? Krávy na pastvinách a líbezný zvuk jejich zvonů? Každý má jinou představu o Švýcarsku, přesto se všichni shodnou na jednom: Švýcaři jsou spolehliví, pracovití a usilují o dokonalost. Tyto charakteristiky se odrážejí ve značce "Kyli" - značce produktů pro domácí mazlíčky.

Hlavním cílem značky je poskytovat produkty, které jsou vhodné pro daný typ zvířete a jeho kondici a tím vylepšovat jeho život. Pod značkou Kyli jsou neustále vyvíjeny a doplňovány nové inovativní produkty tak, aby naplňovaly potřeby majitelů i samotných mazlíčků.

Vy i Vaši mazlíčci si jistě zamilujete produkty značky Kyli.

 

 

Řadit podle 
Výrobce 
Naše cena 285,00 KčBĚŽNÁ CENA 285,00 Kč

Naše cena 249,00 KčBĚŽNÁ CENA 855,00 Kč

Naše cena 779,00 Kč


Naše cena 461,00 Kč