Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

       

Výhodný nákup:
Konzerva Frigoservis aljašská treska a irský angus pro psy a kočky 800g Luxusní konzerva pro Vaše psí a kočičí miláčky z mletého hovězího masa a filé z aljašské tresky. Při výrobě nebyly použity žádné chemické přísady. Maso je rozemleté, aby ho bylo možno smíchat. Vyráběno českou společností zabývající se výrobou určenou k lidské spotřebě. Tato konzerva se tak vyrábí ve stejné výrobě a výrobní
Naše cena 65,00 Kč


Granule Kyli pro psy

 

Granule KyliKdyž se řekne Švýcarsko, co Vás napadne? Rustikální horské chaty s nádherným výhledem na hory a čerstvý vzduch? Výtečné fondue v příjemné atmosféře? Krávy na pastvinách a líbezný zvuk jejich zvonů? Každý má jinou představu o Švýcarsku, přesto se všichni shodnou na jednom: Švýcaři jsou spolehliví, pracovití a usilují o dokonalost. Tyto charakteristiky se odrážejí ve značce "Kyli" - značce produktů pro domácí mazlíčky.

Hlavním cílem značky je poskytovat produkty, které jsou vhodné pro daný typ zvířete a jeho kondici a tím vylepšovat jeho život. Pod značkou Kyli jsou neustále vyvíjeny a doplňovány nové inovativní produkty tak, aby naplňovaly potřeby majitelů i samotných mazlíčků.

Vy i Vaši mazlíčci si jistě zamilujete produkty značky Kyli.

 

 

Řadit podle 
Výrobce 


Naše cena 1 999,00 Kč
Naše cena 285,00 KčBĚŽNÁ CENA 285,00 Kč

Naše cena 249,00 KčBĚŽNÁ CENA 855,00 Kč

Naše cena 779,00 Kč
Naše cena 1 999,00 Kč
Naše cena 3 949,00 Kč


Naše cena 499,00 Kč