»
Proč Clinivet?

Přísloví : „Jsme to, co jíme“, platí pro psy stejně jako pro lidi. Právě proto potřebují psi správnou výživu pro svůj růst, práci a udržování fyzické kondice – stejně jako my, lidé.

„Naším posláním je zajistit, aby každý pes všude na světě měl příležitost - díky Clinivetu, přírodní kompletní výživě - být zdravý, šťastný a v optimální kondici. Ať je váš pes v jakémkoliv věku, pokud ho budete krmit super prémiovým krmivem Clinivet, pozitivně tím ovlivníte jeho dlouhodobý zdravotní stav a prodloužíte jeho život.“L.B.Buchanan

Krmivo pro psy Clinivet bylo vědecky vyvinuto týmem zkušených veterinářů a nutricionistů tak, aby obsahovalo přesné množství energie a výživných látek v závislosti na věku, váze, velikosti, životním stylu a speciálních potřebách vašeho psa.

To je důvod, proč majitelé psů, špičkoví chovatelé a veterinární lékaři doporučují Clinivet jako krmivo vrcholné kvality, které výrazně pozitivně ovlivní zdraví a celkovou kondici vašeho psa.

Clinivet obsahuje přísady pouze té nejvyšší jakosti. Bílkovina je získaná z kuřat špičkové kvality a z nejjemnějších sleďů se správným vyváženým poměrem mezi esenciálními mastnými kyselinami Omega 3 a Omega 6, což napomáhá ke zdravé kůži a srsti.

Optimální poměr karbohydrátů, vitamínů a minerálů znamená, že nemusíte do jídelníčku vašeho psa přidávat žádné potravinové doplňky. Přídavek v Irsku vypěstovaného ovsa poskytuje navíc kvalitní zdroj vlákniny pro lepší trávení a jiskřivější a zářivější oči a srst vašeho psa.

Neexistuje žádný lepší způsob jak zajistit vašemu psovi těšit se z výhod vyváženého jídelníčku a potravin špičkové kvality než krmit ho krmivem Clinivet.

Není doporučováno krmit vašeho psa zbytky od stolu, ani přidávat mu do potravy další přísady, protože by to narušilo rovnováhu výživných látek, kterou poskytuje naše krmivo Clinivet.