Krmiva Fitmin pro koně

Kompletní sortiment krmiv a doplňků pro koně Fitmin objednáváme čerstvé přímo od výrobce každý týden. Objednávky přijaté do středy 12hod expedujeme v pátek.

Při osobním odběru v Říčanech u Prahy můžeme nabídnout značně výhodnější ceny oproti cenám na eshopu!!! :)

Pro více informací volejte prosím 604 342 850 nebo pište na info@rajchovatelu.cz

Výživa jednotlivých kategorií koní je velmi specifická. Na sestavení kompletního krmiva pro koně tak, aby získal potřebné bílkoviny, energii, minerální látky a vitaminy v optimálním poměru, nestačí pouze seno a oves. Krmná dávka se musí skládat z různých komponent.

Vývojové a chovatelské centrum Fitmin vyvinulo jedinečný systém výživy koní, který umožňuje doplnit krmnou dávku sestavenou ze sena a ovsa o produkty systému, jež reprezentují bílkovinnou, energetickou, minerální a vitaminovou část, a připravit tak ideální kompletní krmivo pro konkrétního koně.

Výživový program pro koně Fitmin se skládá z 5 kategorií výrobků:

  • Fitmin extrudovaná krmiva pro koně - s vysokou využitelností v nízké denní dávce
  • Fitmin granulovaná krmiva pro koně - tradiční krmiva pro každého koně
  • Fitmin minerálně vitamínové doplňky pro koně - obsahují účinné látky pro zdraví koní, jsou důležitou součástí každé správně sestavené krmné dávky
  • Fitmin doplňky Solution pro koně - přirozená řešení zdravotních a dietetických problémů pomocí vhodného krmného přípravku
  • Fitmin pochoutky pro koně - s vitamínem C, E a biotinem

Při řešení problematiky krmiv pro koně se Fitmin opírá o mezinárodní zkušenosti. Výživový program pro koně Fitmin je garantován celosvětově uznávanými experty z Kentucky Equine Research. KER je významné výzkumné centrum výživy koní v USA, které spojuje prostřednictvím výrobců krmiv nejmodernější výzkum s chovatelskou veřejností po celém světě.


Řadit podle 
Výrobce 


Naše cena 399,00 Kč
Naše cena 479,00 Kč
Naše cena 499,00 Kč
Naše cena 179,00 Kč


Naše cena 329,00 Kč
Naše cena 399,00 Kč
Naše cena 499,00 Kč
Naše cena 679,00 Kč
Naše cena 559,00 Kč
Naše cena 379,00 Kč
Naše cena 399,00 Kč