Výhodný nákup:
 

Granule Acana pro psy


granule Acana Heritage

Granule Acana se rozdělují do 4 řad:

Acana Classics - tři jedinečná krmiva ACANA Classics, z nichž každé obsahuje 50 % masa, např. z volně chovaných kuřat a krůt z místních prérijních farem, ryb lovených v pacifických vodách u vancouverského pobřeží nebo tradiční červená masa pocházející ze zvířat chovaných na albertských rozlehlých a úrodných rančích. Jedná se o kompletní výživů psů všech plemen a všech věkových kategorií.

Acana Heritage - oslavují tradici Biologically Appropriate™ krmiv s obsahem čerstvých místních surovin chovaných farmáři, rančery a rybáři, které výrobce znám a kterým důvěřuje. To znamená, že krmiva ACANA Heritage překypují volně chovanými kuřaty, vejci z hnízdních chovů z místních prérijních farem, platýsem loveným ve volné přírodě u severního pobřeží ostrova Vancouver – vše dodáváno čerstvé v podílu WholePrey™ pro kompletní výživu vašeho psa.

Acana Regionalsregionem inspirované krmení pro psy odráží místní dědictví a obsahuje ještě více masa, než kdy dřív. Nyní se 70 % masa (polovina je čerstvá), krmivo ACANA Regionals vyjadřuje bohatou rozmanitost čerstvých surovin ze západních kanadských rančů, prérií a nedotčených vod. S obsahem čerstvých regionálních surovin se jedinečné krmivo Acana Regionals vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí volně chované drůbeže, celých volně lovených ryb, červených mas a zvěřiny – vše chováno nebo loveno z regionů a do kuchyní dodáváno ČERSTVÉ nebo SYROVÉ každý den.

Acana Singles - čtyři bohatě výživná krmiva s JEDINÝM zdrojem živočišných proteinů pro psy s citlivým zažíváním, a to bez rozdílu plemen a věkových kategorií. Krmiva ACANA Singles překypují masem jako je novozélandské jehněčí, ontarijská kachna, albertské vepřové nebo sardinka lovená u ostrova Vancouver – vše dodáváno v podílu Celé kořisti, díky čemuž se do krmiva nemusejí přidávat umělé vitamíny a ani aminokyseliny. Obsahuje čerstvou zeleninu jako jsou dýně a máslové dýně, ovoce, jako jsou jablka a hrušky z údolí Okanagan a bylinky na pročištění organismu – to vše podporuje zdravé trávení. Nízkoglykemické sacharidy podporují příznivou hladinu cukru v krvi a špičkovou fyzickou kondici vašeho psa.

granule ACANA Dog Classic Prairie Poultry- ZDE
granule ACANA HERITAGE ADULT LARGE BREED - ZDE
granule ACANA HERITAGE ADULT SMALL BREED - ZDE
granule ACANA HERITAGE PUPPY SMALL BREED
granule ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR
granule ACANA HERITAGE PUPPY LARGE BREED -  ZDE
granule ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS -  ZDE
granule ACANA HERITAGE SPORT & AGILITY -  ZDE
granule ACANA HERITAGE LIGHT & FIT -  ZDE
granule ACANA HERITAGE SENIOR -  ZDE


Řadit podle 
Výrobce 


Naše cena 445,00 KčBĚŽNÁ CENA 1 890,00 Kč

Naše cena 1 679,00 Kč