Granule Fitmin pro kočky

RECEPTURY NÍŽE JSOU STARŠÍ A JIŽ DOPRODANÉ (uvádíme pro případné porovnání složení)

NOVÉ RECEPTURY NAJDETE ZDE:

ŘADA FITMIN CAT FOR LIFE ZDE

ŘADA FITMIN CAT PURITY ZDE

 

Granule Fitmin pro kočky

Fitmin je moderní výživový program, vycházející z běžného chování majitelů koček, kteří kombinují suché a mokré krmivo, aby dopřáli své kočce chutnou a pestrou stravu. Z poznatků a zkušeností našich zákazníků víme, že chovatelé koček požadují, aby jejich pečlivě vybrané krmivo bylo chutné, stravitelné, s vysokou výživnou hodnotou a celkově se projevilo výborným zdravotním stavem a spokojeností jejich kočky.

Fitmin kombinovaná výživa pro kočky

Spojuje výhody a eliminuje nedostatky obou druhů krmiv. Nabízí kombinaci suchého krmiva - granulí a kapsiček s vlhkou stravou. Má pozitivní vliv na celkový zdravotní stav kočky.

Chutnost krmiva - kapsičky jsou se svými šťavnatými kousky masa chutnější než granule, podobají se původní stravě kočky.

Stravitelnost krmiva - je vysoká v případě granulí i kapsiček, závisí na použití kvalitních surovin a dodržení správného výrobního postupu.

Výživná hodnota - je vyšší u granulí, obsah tzv. funkčních surovin, jako jsou např. rostlinné výtažky, nukleotidy, aminokyseliny apod., zůstane díky šetrnému výrobnímu postupu zachován.

Pokud budete mít zájem o jakýkoliv VZOREK KRMIVA Fitmin (jak pro pejsky tak i pro kočky), napište si o něj do poznámky v objednávce. Pokud konkrétní vzorek krmiva budeme mít, rádi Vám jej zdarma k objednávce přibalíme...:)

Řadit podle 
Výrobce 
Naše cena 58,00 Kč
Naše cena 208,00 Kč


Naše cena 58,00 Kč


Naše cena 218,00 Kč
Naše cena 58,00 Kč


Naše cena 242,00 Kč


Naše cena 208,00 Kč