Doprava

Vzhledem k dobrým zkušenostem, všechny naše zásilky odesíláme přes společnosti PPL nebo InTime.

  • Zásilka je doručena zpravidla do 24 hod po expedici (předání balíku společnosti PPL nebo InTime).
  • Řidič se s Vámi domluví předem telefonicky (zpravidla pomocí SMS) na doručení zásilky. Zásilky jsou doručovány každý všední den od 8 do 18 hod. Pokud jste v tomto časovém rozmezí v práci, nechte si zásilku jednoduše zaslat tam. Prvotní telefonický kontakt s řidičem je velmi důležitý, proto prosíme uvádějte platná telefonní čísla (nejlépe mobilní) na kterém jste k zastižení.
  • Není-li zásilka na první pokus doručitelná, zanechá řidič na uvedené adrese zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ještě jednou následující pracovní den. Pokud je i tento pokus neúspěšný, má příjemce možnost se do 5 pracovních dnů na podkladě zanechaného pís. oznámení telefonicky dohodnout s přepravní společností o konečném předání zásilky. Po uplynutí této lhůty se zásilka vrací zpět k odesílateli www.rajchovatelu.cz a příjemci je následně zaslána faktura na úhradu poštovného.
  • Nejtěžší doručovaná zásilka může vážit 49,99kg vč. obalového materiálu. Pokud objednávané zboží přesáhne tuto hodnotu, kontaktujeme Vás a dohodneme individuální cenové a přepravní podmínky. Nejčastějším řešením je rozdělení do více zásilek.

 

Cena dopravy a dobírkovného PPL:PPL  - RajChovatelu.cz

U položek s "DOPRAVA ZDARMA" v názvu produktu, dopravné není započítáváno, v ostatních případech je cena 89Kč s DPH + 19Kč s DPH příp. doběrečné.

V případě těžších zásilek bez dopravy zdarma (týká se především krmiva pro koně) je cena individuální po dohodě.

 

Cena dopravy a dobírkovného InTime:InTime - RajChovatelu.cz

U položek s "DOPRAVA ZDARMA" v názvu produktu, dopravné není započítáváno, v ostatních případech je cena 79Kč s DPH, doběrečné je zdarma.

V případě těžších zásilek bez dopravy zdarma (týká se především krmiva pro koně) je cena individuální po dohodě.

 

Doprava na Slovensko je možná přepravní službou PPL. Cena je 99Kč / zásilka do 48kg při platbě převodem na účet, 149Kč/zásilka do 48kg při platbě na dobírku.